Франківські патрульні тричі за вихідні спинили автівки з підробленими документами

 • Одразу декілька автівок, ймовірно, з підробленими документами виявили патрульні Івано-Франківщини на вихідних.

  Патрулюючи на вулиці Максимовича поліцейські зупинили автомобіль Volkswagen Passat за порушення правил дорожнього руху.

  Під час бесіди, водій помітно нервував та поводився агресивно. Коли перевіряли документи, а саме свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, інспектори помітили ознаки підробки. При візуальному огляді охоронці порядку виявили нерівномірне нанесення барвника при персоналізації, низьку якість захисних елементів різного ступеня, номер кузова не відповідав базам Національної поліції, що дало достатньо підстав вважати цей документ підробленим.

  Ще один випадок трапився на вулиці Надрічній. Патрульні помітили транспортний засіб, який рухався з порушенням Правил дорожнього руху. Перевіряючи свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, інспектори помітили ознаки підробки, а при перевірці номера кузова виявили, що він знищений, також дублююча наклейка частково затерта.

  На вулиці Мазепи, був зупинений автомобіль Ford Galaxy під керуванням жительки Богородчанського району. Поліцейські, перевіряючи реєстраційні документи на автомобіль побачили видимі ознаки підробки, а саме фонові зображення не відповідали встановленому зразку, фарба ОVI не міняла зображення, шрифт цих документів не відповідав стандарту.

 • У всіх випадках патрульні викликали слідо-оперативну групу, яка встановлюватиме деталі справ.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!