Франківські посадовці з’ясовували, хто винен у ситуації з підручниками

 • Сьогодні, 7 вересня, в Івано-Франківську відбулось засідання колегії обласної державної адміністрації.

  Голова ОДА Олег Гончарук, на підвищених тонах розкритикувавши ряд посадовців, продовжив засідання.

  Другим питанням порядку денного стала підготовка закладів освіти до осінньо-зимового сезону. Очільник департаменту освіти Віктор Кімакович розповів, що найгірша ситуація – в Івано-Франківську з підручниками 4 та 7 класів, адже 60% учнів ними не забезпечені.

  Після цього посадовці бурхливо обговорювали, хто ж винен у ситуації.

  Олександр Левицький, заступник міського голови Івано-Франківська, сказав, що на підручники не вистачає мільйона гривень, та звинуватив у всьому державу і Табачника.

  “Недостаюча сума в півтора мільйона на підручники для області – це смішно, це ганьба. Пасічняк – за тиждень розробити стратегію, проробити юридичну площину питання”, – сказав Олег Гончарук.

  Далі Віктор Кімакович відзвітував про статистику зі шкільними автобусами. Він зазначив, що з 2003 року забезпечено 215 автобусів для навчальних закладів.

  “Серйозно, маємо таку значну цифру? Я бачу, що Манолій Васильович (Піцуряк – ред.) аж брови підняв. За останні 2 роки це було 29 автобусів. Втім, потрібно ще 54 автобуси. Є школи, в яких керівництво недбало ставиться до існуючого автобусного парку. А ще я бачив особисто, як шкільний автобус віз весілля”, – прокоментував голова ОДА.

  Нагадаємо, Як у школі: Олег Гончарук “насварив” Миколу Стовбана

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!