Франківські школярі отримають від “Карітас” перші портфелики

 • Сьогодні, 7 серпня, у франківському благодійному фонді “Карітас” анонсували старт щорічної благодійної акції “Перший портфелик”. Проводять таку добру акцію для школярів уже 14 років.

  “Ми намагаємось допомогти дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах комфортно почувати себе у школі. Я закликаю тих, у кого є можливість, долучатися до акції, закликаю робити це милосердя. Адже те добро, яке ми робимо – ми робимо в першу чергу для себе”, – розповів директор благодійного фонду «Карітас» в Івано-Франківську отець Володимир.

  Завітала також багатодітна сім`я, що вже отримувала від “Карітасу”  допомогу для діток.

  “В мене на утриманні п’ятеро дітей. Дуже багато я отримую від Карітасу допомоги: це і канцтовари, і одяг, іноді продукти. Також є соціальний супровід, бо діти часто хворіють. Ми вдячні тим, хто не лишає нас поза увагою. Сама я не мала би можливості купити дитині портфелик”, – дякує Чопик Олександра.

  Також допомогу сподівається отримати першокласник з родини переселенців з Донеччини.

  “Минулого року, коли ми переїхали, допомагав нам тільки Карітас. Син тоді йшов до 5-го класу і вони допомогли грошовими сертифікатами. Дуже добре, що хтось може допомогти дітям піти до школи”, – ділиться Марина.

  Портфелики потребують більше 300 першокласників, але Карітас допомагає школярам не лише у перший рік навчання, а супроводжує сім’ї протягом життя.

  “У церкві єдиний дохід – це милосердя людей”, – зазначив отець Володимир.

  Читайте також: В Івано-Франківську говорили про «Права дитини в школі»

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!