Франківський депутат «подарував» меру Львова трохи сміття

Кілька днів тому, депутат Івано-Франківської міської ради Андріан Волгін пообіцяв, що організує поїздку до мера Львова Андрія Садового, щоб відвезти йому трохи сміття.

«Цього тижня організовую поїздку своєю машиною – загруженою львівським сміттям , яке нахабно висипали у Микитинцях. Екскурсія до особняка п. Андрія Садового !!», – написав Волгін 4 липня у Фейсбуці.

Сьогодні, 8 липня, він виконав обіцянку.

 

Як написав Андріан Волгін на своїй сторінці у соціальній мережі “Фейсбук”, кожний може критикувати його дії, як йому заманеться. І кожний залишиться з власними поглядами відносно винних у тому, що в нашому місті гниє львівське сміття.

“Я (м’яко кажучи) зробив те, що і казав , але зробив це більш гуманно і не так по-свинськи розкидав, як це зробили у нас. Так ось ті, шо найбільш горласті в критиці моїх дій… панове, беріть і вивозьте кілограм по 100-120 кожний, наприклад, в Рибне. Чому ж ні?:)) Я як завіз в Рибне 100 кг, глянув на цей жах і подумав: “… 21 століття (дожилися! :)). Думаю, наступного року маємо провести ще одне Євробачення!”…», – написав Волгін.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!