Франківський університет спробує встановити рекорд України на найтривалішу лекцію

У середу, 22 травня, о 9.00, в малій актовій залі Університету Короля Данила, розпочнеться лекція на тему «Держава». Проректор з соціально-виховної роботи університету Олег Ігорович Андрухів спробує встановити рекорд України в категорії «Наука і технології». Викладач планує провести для усіх охочих найтривалішу лекцію, яка триватиме 24 години. Запланований час закінчення лекції – 23 травня о 9:00.

Представники Національного реєстру рекордів будуть присутні на лекції та зафіксують встановлення рекорду України. За попередньою перевіркою, Експертна Рада не виявила аналогічних рекордів в Україні.

«Під час лекції я говоритиму про різні історичні періоди, від найдавніших часів до сьогодення. Аналізуватиму розвиток державного ладу, суспільного устрою та права. Буду проводити постійну паралель між державністю різних періодів різних країн та українськими землями, а також піддаватиму критиці ті положення, які є загальноприйнятими щодо поняття держави, її значення, функціонування державних механізмів та правил суспільного співжиття людей у державі», – розповів Олег Андрухів.

Нагадаємо, Королева Великобританії Єлизавета ІІ відповіла на листа франківським студентам

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!