Франківський університет знову визнали лідером інновацій в освіті

 • Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника знову отримав почесне звання “Лідер інновацій в освіті”. Конкурс на його отримання відбувся у Києві в рамках ХІI Міжнародної виставки “Інноватика в сучасній освіті” та ХI Міжнародної виставки World Edu.

  Організувала й провела виставку компанія “Виставковий Світ” за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, інформують на сайті ПНУ.

  У рамках програми Форуму відбулися виставкові конкурси для учасників. Зокрема, конкурс “Лідер інновацій в освіті” з нагородженням переможців Почесною нагородою та дипломом і конкурси з тематичних номінацій із нагородженням переможців золотими, срібними та бронзовими медалями.

  “Представлену на конкурсі “Лідер інновацій в освіті” Прикарпатським університетом роботу “Інноваційні інструменти вдосконалення системи внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти на основі моделі процесів PDCA” відзначили Почесною нагородою. Вітаємо з нагородою авторів конкурсної роботи – Руслана Запухляка, Миколу Кузя, Тетяну Остафійчук, Наталію Павлюк”, – йдеться в повідомленні.

  За вагомий особистий внесок і активну організаторську діяльність з інноваційного розвитку освіти відзначили Подякою також ректора університету Ігоря Цепенду. І за розробку та впровадження інноваційних педагогічних технологій нагородили Подякою проректорку університету з наукової роботи Валентину Якубів.

  Довідково:

  “Інноватика в сучасній освіті” – єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти. Це ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проєктів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами, професійне інформаційне поле для ділових контактів із розвитку науково-технічних досліджень, академічного обміну школярами, студентами, викладачами, обговорення аспектів упровадження сучасних технологій, методик безпосередньо в навчальний процес.

  Нагадаємо, ПНУ потрапив у двадцятку найпопулярніших вишів серед вступників.  

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!