Франківці безкоштовно перевіряли родимки і шкіру: відомі результати оглядів

 •  З 9 до 11 травня, у центрі Івано-Франківська на стометрівці безкоштовно перевіряли родимки усім бажаючим.

  В білих наметах з написом “Перевір родимку!”, спільно фахівцями клініки “БРАСС.Здорова шкіра” та міських поліклінік, відбувались огляди мешканців Івано-Франківська на предмет виявлення захворювань шкіри, з яких найбільш небезпечною є меланома.

  Результати оглядів є вражаючими : за три дні роботи на стометрівці до лікарів дерматологів та онкологів звернулось і оглянуто 1410 осіб, у 10 осіб запідозрено меланому, у 30 осіб – запідозрено базаліому (рак шкіри).
  Окрім того, за три дні було оглянуто 435 осіб лікарями-дерматологами. Виявлено псоріаз – у 26 осіб, червоний плоский лишай – у 3 осіб, екзему – у 28 осіб, оніхомікоз – у 9 осіб, грибкові ураження шкіри – у 11 осіб, кератому – у 120 осіб, атопічний дерматит – у 13 осіб.

  У випадках, коли була потреба встановити точний діагноз, відвідувачів скеровано в лабораторії або в обласний дерматовенерологічний диспансер. Всім іншим – були надані рекомендації щодо подальшого лікування.

  З наступного тижня лікарі клініки “БРАСС.Здорова шкіра” та міських поліклінік продовжуватимуть огляди вчителів і школярів міста та студентів і викладачів ВНЗ міста на предмет захворювань шкіри.

 • Нагадаємо, Неякісне масло та овочі з нітратами: на Прикарпатті перевірили дитяче харчування

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!