Франківці, квартири яких згоріли, прийшли просити допомоги у Марцінківа

Сьогодні, 13 травня, в Івано-Франківську в міського голови відбувся особистий прийом громадян.

До мера на зустріч прийшли жителі площі Міцкевича,6, де 17 квітня трапилась пожежа.

«Я хочу подякувати тим, хто допомагає нам. У нас зараз є хоча б тимчасове житло, бо у наших квартирах жити неможливо», – сказав франківець Володимир Атаманюк.

Головний комунальник Івано-Франківська Михайло Смушак зазначив, що вони вже взялись за відновлення даху, і вийшло навіть краще, ніж сподівались.

Також Смушак додав, що нещодавно мав зустріч із власниками всіх квартир. Мовляв, місто готове допомагати людям, проте їм треба організуватися та знайти фірму, яка буде робити ремонти. Місто, зі свого боку, готове дати матеріали. На це Володимир Атаманюк сказав, що у них проблема з коштами, і не всі можуть заплатити за ремонти.

«Ви знайдіть організацію, яка їх зробить, а ми вже будемо дивитись, як допомогти. Наприклад, дамо вам ще матеріальну допомогу. Але нехай підприємці, які там у вас там офіси мають, також чимось допоможуть», – сказав міський голова Руслан Марцінків.

Мер наголосив, що людям важливо зараз знайти фірму-підрядника, бо якщо це робитиме місто, то все затягнеться через тендери.

«Вам там жити, тому ви маєте знайти фірму, яка зробить все так, як ви хочете», – наголосив Марцінків та ще раз повторив, що місто допоможе.

Нагадаємо, загоряння трапилось близько 03:30 на площі Міцкевича, на горищі чотириповерхового житлового будинку. Під час пожежі рятувальникам вдалось врятувати одну людину, а ще двох осіб – евакуювати.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!