Франківці скаржаться на сусіда, який перекрив проїзд до будинку

 • Сьогодні, 4 вересня, міський голова Руслан Марцінків проводить особистий прийом громадян.

  На прийом прийшли мешканці будинку по вул. Кривоноса, 7в. Вони просять мера надати дозвіл на облаштування проїзду до будинку. Люди пояснюють, що сусід незаконно добудував поверх та обгородив територію, внаслідок чого до під’їзду неможливо проїхати автомобілем.

  «Ми хочемо проїзд і доступ до під’їзду. Сусід заявляє, що він під будинком має право поставити паркан на 2 метри і дістатися до будинку ми не зможемо. Йому 70 років, він має крайню квартиру і хоче ще територію і справа, і зліва. Він поставив паркан, але інспекція з благоустрою винесла припис, щоб його знести. Проте зносили тільки частинами і зараз він знову його відбудовує», – кажуть мешканці.

  Внаслідок цього ні швидка допомога, ні інші автомобілі не мають змоги під’їхати до будинку.

  Керівник міського держархбудконтролю Олег Семків зазначив, що вже подали звернення в поліцію та потім зможуть притягнути власника цього житла до адмінвідповідальності.

  Також мешканці зазначили, що сусід сказав – якщо буде документ про те, що там має бути проїзд, то він сам і допоможе його облаштувати. Відтак вони просять владу дати їм такий документ.

  Міський голова Руслан Марцінків пообіцяв розібратися в цій ситуації.

  Нагадаємо, «Стеля обвалилась, шпалери відклеїлись, по стінах тече вода», – мешканці Франківська про негоду

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!