Франківці зможуть розрахуватися за проїзд банківською карткою

Сьогодні, 31 січня, в Івано-Франківську презентували послугу оплати за проїзд у комунальному транспорті банківською картою. VISA та Ощадбанк запустили систему оплати за допомогою безконтактних банківських карток і NFC-пристроїв на мобільних терміналах.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків розповідає, що місто взяло курс на відновлення комунального транспорту, тому послідовно робить кроки для впровадження електронного квитка.

«До будь-якої послуги люди повинні звикнути», – каже Марцінків. Він додав, що вже від завтра кожен франківець зможе розплатитися в комунальних тролейбусах безконтактною банківською карткою. Згодом така можливість з’явиться у всіх комунальних транспортах.

Представник VISA Євген Лісняк додав, що це найшвидше осучаснення транспорту міста.

«Ми підписали меморандум і перейшли до втілення – це найшвидше впровадження від ідеї до реалізації.  Для Франківська це важливий крок, місто має бути максимально відкритим, так як воно є “воротами” Карпат. Такі впровадження демонструють розвиток і ми раді підтримувати такі міста. Також додам, що компанія Visa інвестувала цю ідею та не очікує повернення коштів.», – розповів пан Євген.

Керівник “Електроавтотрансу” Віталій Голутяк наголосив, що вартість квитка у тролейбусах дві гривні. І якщо платити через банківську картку, ніяких комісій не стягуватиметься. Якщо картка прикладається повторно до валідатора, то він буде запитувати, чи готові ви заплатити за проїзд повторно.

Нагадаємо, що недавно у інтерв’ю “Галицькому кореспонденту” Віталій Голутяк розповів, що тариф на проїзд буде рости. “Такого низького тарифу уже ніде нема. Ми будемо просити з березня зрівняти автобуси і тролейбуси, тобто щоб проїзд і там, і там складав 4 грн”, – сказав Голутяк.

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!