Франківці зняли пародію на ситуацію із Зеленським і журналістом

 • Франківці зняли пародію на ситуацію із кандидатом у президенти Володимиром Зеленським та виставили ролик у соціальній мережі Instagram.

  Нагадаємо, коли журналіст програми «Схеми»​ Максим Савчук намагався взяти у нього коментар, Зеленський уникав відповіді та говорив, що нікому нічого не зобов’язаний.

  Місцеві ведучі спарадіювали Володимира Зеленського на прикладі своєї роботи.

  ” – Сергій Іванович доброго дня! Ми хотіли запитати про весілля. 

  -Хто? А чому ви тут зі мною зустрічаєтесь??

  – Та бо ми дзвонили вам на домашній…

  -У мене нема домашнього.

  -Так скільки ви берете за весілля?

  – Всмислі берете? Ви хочете мене замовити ведучим на весілля, чи що?

  -Почекайте, почекайте я не думаю, що вам це…”,- йдеться у відео.

  Нагадаємо, Святослав Вакарчук нарешті відповів, чи піде у президенти

  View this post on Instagram

  СКАНДАЛ! Такого не міг передбачити ніхто! Наречені вивели ЛихОвиду з себе? ⠀ Шановні молодята, повірте, що кожного разу, коли ви пишите в direct і запитуєте ведучих: «А скільки ви БЕРЕТЕ за весілля?!», – всередині у них вирують приблизно такі емоції? ⠀ Якщо ви обираєте ведучого суто за цінником і його присутність на святі потрібна виключно «бо то всі так роблять», тоді взагалі питань нема… ⠀ Але якщо ви шукаєте справжнього професіонала, якому ви будете готові довірити один з найважливіших днів у вашому житті, тоді притримуйтесь дуже простого алгоритму дій: зателефонуйте☎️, призначте зустріч?, випийте кави☕️ і поставте усі запитання❓стосовно його роботи, які вас цікавлять. ⠀ Така зустріч триватиме 30-40 хв., але після неї у вас буде чітка картинка і повне розуміння того ВАШ✅ це ведучий чи НІ❌ ⠀ ОБИРАЙТЕ ПРАВИЛЬНО!!! Пам’ятайте, що ваші емоції, враження та спогади – БЕЗЦІННІ! ⠀ За допомогу у створенні відео велика подяка: @ivanblindar @tania_dudu @bodya_gnativ @vasyl_kochmar @vovka_kozubskyy @zelenskiy_official ⠀ #скандал #схеми #сергійлиховида #пачтіякзеленський #ЗеФейк

  A post shared by Сергій ЛихОвида – ВЕДУЧИЙ (@lykhovyda) on

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!