Франківців запрошують на фотовиставку Олега Нетецького та «Нові діалоги» з Яремою Стециком

 • У рамках 15-річчя проєкту «Врятуймо скарби разом» 25 квітня о 15:00 в залі Сакрального мистецтва Івано-Франківського краєзнавчого музею відбудеться три мистецькі події: презентація скульптури «Ангел» XVIII ст. з храмів Городенки. Консервація – Валерій Твердохліб та Соломія Сташків-Олійник, відкриття виставки світлин фотохудожника Олега Нетецького та «Нові діалоги» з художником Яремою Стециком. 20 християнських муралів у Франківську», повідомляє Галицький кореспондент.

  Реставратор Валерій Твердохліб зауважує, що Олег Нетецький – дуже скромний і в той же час чутливий, ніжний художник, який бачить те, що мало кому помітно. Вся його творчість прикрита цією геніальністю. Вона не підсвічена і можливо не зовсім поцінована сучасниками, хоча Олег вже близько 5 років дуже потужно працює у Франківську. Це тисячі творів, облич, унікальних композицій. Це дуже глибока філософія життя.

  Виставка – це такий духовний погляд на одну невідому скульптуру.

  «Ангел», на думку Твердохліба, є відзеркаленням нашого трагічного буття, але врятований людьми, незважаючи на шалені війни, які проносилися на нашій землі. Це – віра. Віра в перемогу.

  Франківськ є доброю лабораторією для нових діалогів, вважає художник Ярема Стецик.

  «Хочеться навчитись вказувати на порушення червоних ліній, але відкриватись на наступні любовні спільні плоди. Нам треба якось бути разом якомога міцніше. Пропоную тут мати невелику практику. Може це знадобиться на майбутнє. Запрошую!», – залучає до розмови митець.

  До теми: В Івано-Франківську волонтери разом з художником Нікітою Тітовим придбали 35 очних протезів для воїнів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!