Франківцям можуть відключити воду через великі борги

 • Сьогодні, 2 вересня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків провів прийом громадян.

  До мера прийшли франківці щодо відключення води в будинках на вулиці Мазепи. Спершу їм відключили її у п’ятницю, 30 серпня. Та люди підняли шум і воду включили, проте пообіцяли, що відключать у понеділок-вівторок.

  Як стало відомо, ситуація така сталась через борги перед КП «Водоекотехпромом» у понад 3 мільйони 200 тисяч гривень. Місцевий житель Тарас Дмитрик пояснює, що у них великий будинок – на вісім корпусів. Відповідно вони мають три ЖЕКи, які виступають управителями, і мають борги. Найбільший боргує понад три мільйони гривень.

  «Я не можу стверджувати за кожного, але мешканці кажуть, що в абсолютної більшості боргів не було. При цьому вийшло, що перед «Водоекотехпромом» ЖЕКи борги мають. Треба якось розв’язати це питання. В ідеалі ми хочемо, щоб у нас були прямі стосунки з КП, тобто у кожного з нас був договір, аби виключали конкретні квартири, а не весь будинок», – сказав Дмитрик.

  Він додав, що треба зрозуміти, звідки борг і за ким він. Мовляв, є у них люди, які напевне мають борги, але ж він в загальній сумі не мав би бути таким великим.

  «Давайте зробимо так, ви йдете від цих ЖЕКів геть, бо вони ваші гроші беруть і ними крутять. А потім прокуратура йде у «Водоекотехпром» і питає, чому такий борг, чи вони когось прикривають», – сказав Марцінків.

  Він додатково порадив франківцям створити одне велике ОСББ.

 • «У нас в будинках стільки маленьких дітей, як вони будуть митися, якщо воду сьогодні відключать?» – запитали люди.

  Міський голова доручив директору департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайлу Смушаку взяти керівництво «Водоекотехпрому» і розібратися у цій ситуації. Крім того, людям пообіцяли, що воду їм поки що не відключать.

  Читайте також: Сміття до стелі: франківці прийшли до Марцінківа через сусідів, які живуть в антисанітарії

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!