Франківцям покажуть “Пристрасті Тіля”

 • Сьогодні, 27 квітня, в Івано-Франківському облмуздрамтеатрі відбулась прес-конференція з нагоди прем’єри вистави “Пристрасті Тіля” за мотивами п’єси Г. Горіна “Тіль”.

  Виставу, яку автори називають “героїчною комедією, показуватимуть 29 та 30 квітня о 18:00. Режисером став Максим Голенко, а роль Тіля Уленшпігеля виконає Іван Бліндар.

  “Щось хороше завжди створюється на тій межі, за якою здається, що не можеш уже нічого. Максим Голенко – один з найкрутіших режисерів, і мені дуже цікаво самому побачити, що в нас буде в суботу і неділю. А Іван представляє молоде покоління, в якого немає цього гену рабства”, – розповів Ростислав Держипільський, директор і художній керівник театру.

  Твір є актуальним і для сьогодення – через численні алюзії на владу та протистояння її лакеям, які виконують всі вказівки і усе терплять.

  Режисер Максим Голенко окреслив проблематику вистави. За його словами, суть можна буде побачити лише на прем’єрі, але вистава близька до сучасності і показує актуальні проблеми – це спотворення орієнтирів і в той же час героїзм людей, боротьба.

  “Працюється дуже цікаво – це новий досвід для мене. Щодо персонажа – це такий собі супергерой, але не супер, а просто герой. Це персонаж, якого постійно намагаються вкласти в рамки – політичні, суспільні, любовні – але це людина, яка не терпить ніяких рамок. Коли він йде до мети, то не зважає на те, що його оточує. Мабуть, це його мінус, але такий він є – і він мені близький багато в чому, хоча це професійне”, – зазначив виконавець головної ролі Іван Бліндар.

  Нагадаємо, До Франківська знову завітає Porto Franko

  DSC_0943 DSC_0948 DSC_0949 DSC_0959

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!