Франківцям розповіли про нові небезпеки торгівлі людьми

 • В Івано-Франківську провели міжвідомчий воркшоп на тему “Протидія торгівлі жінками та дівчатами”. Захід організували з нагоди відзначення Європейського дня протидії торгівлі людьми.

  За дев’ять років лише 24 прикарпатці отримали статус постраждалої особи від торгівлі людьми. Та насправді таких людей в рази більше. Нині з нагоди відзначення Європейського дня протидії торгівлі людьми в Івано-Франківську провели воркшоп. У фокусі – найбільш вразливі верстви населення – жінки та дівчата, пише “ТРК РАІ”.

  Нині форми торгівлі людьми – змінились, розповідає експерт Віктор Вальчук. Люди надто довіряють незнайомцям, з якими знайомляться в Інтернеті, і таким чином також потрапляють у рабство.

  Вже майже 20 років допомагають людям, які потрапили у рабство волонтери благодійного фонду “Карітас”. За цей час вони надали підтримку близько трьом сотням постраждалим. У кожного з них – своя історія і вона вражає.

  У рамках заходу організували виставку-інсталяцію із предметів, які були під час експлуатації та змушуванні до примусової праці.

 • Читайте також: На Івано-Франківщині за пів року скоїли майже 3600 злочинів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!