Франківцям розповіли, що треба знати про зміни у призначенні субсидій

 • Сьогодні, 11 травня, в Івано-Франківську відбулася оперативна нарада у міського голови Руслана Марцінківа.

  Розмовляли про зміну умов надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Заступник директора департаменту соціальної політики Руслан Зелик каже, що в Івано-Франківській громаді отримувачів субсидії є 15 014 домогосподарств. 

  Сума нарахованих субсидій за квітень 2021 року склала 16 мільйонів 546 тисяч гривень.

  А от сума нарахованих субсидій за 4 місяці 2021 року становить 97 мільйонів 584 тисячі 480 гривень. 

  Через деякі зміни в постанові, з травня 2021 року призначення житлових субсидій здійснюється лише після подання нових заяв про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи  й витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. 

  Документи приймаються протягом травня  – вересня 2021 року. Житлова субсидія особам, які звернулися за її призначенням у травні – вересні 2021 року, призначаються починаючи з травня 2021 року. Усі субсидії з травня виплачуються тільки готівкою. 

  Житлова субсидія не призначається, якщо будь-хто зі складу сім’ї має у власності транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації, з року випуску якого минуло менш як п’ять років. Має у власності більше ніж одне авто, що підлягає державній реєстрації, з року випуску якого минуло менш ніж 15 років. Має у власності більше ніж одне житлове приміщення. 

  Має на депозиті кошти у сумі, що перевищує 25 – кратний розмір прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня (56 750 гривень). 

  Читайте також: Калушанам зроблять перерахунок житлових субсидій через зміну ціни на газ

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!