«Галицький кореспондент» привітав переможця фотоконкурсу «Життя у фокусі»

  • «Галицький кореспондент» підбив підсумки фотоконкурсу «Життя у фокусі» за грудень, де учасники ділилися своїми світлинами на тему «Зблизька» (макрозйомка).

    Найбільшу підтримку серед читачів отримала Анна Гакман – 128 голосів.

    «Мене звати Анна, мені 9 років. Я дуже люблю фотографувати. Особливо квіти, трави, а також різних комашок, пташок. Найбільше подобається макрозйомка, бо тоді мої моделі виглядають, наче під збільшеним склом. Адже у звичному житті важко розгледіти ту чи іншу рослинку або комашку. А збільшивши її, можна краще їх роздивитися. Займаюся я фотографією з першого класу, саме тоді мені й подарували фотоапарат. На святі першого дзвоника я зробила свої перші фотографії, відтоді й захопилася цією справою. Люблю подорожувати. З батьками ми побували на морі. Дуже часто беру участь у різних фотоконкурсах. Це вже вдруге перемагаю. Дякую «Галицькому кореспонденту» за можливість показати свої роботи, а також за приз», – каже маленька переможниця.

    DSCF4070а

  • «Галицький кореспондент» привітав Анну, дівчинка отримає сертифікат на друк фотографій від мережі фотомагазинів «Сако».

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!