Генштаб ЗСУ розказав, як російська армія поповнює людські і фінансові ресурси

 • На території Росії іноземним громадянам, які перебувають в черзі на отримання громадянства Російської Федерації, пропонується добровільно призиватися до лав ворожого війська та автоматично отримати громадянство Росії.

  Про це повідомляє Генеральний штаб Збройник сил України у вечірньому зверненні.

  Також розповідають, що у Москві здійснюється тиск на комерційні структури з метою фінансової підтримки ворожих збройних сил через переказ коштів в розмірі від 10 млн рублів.

  Разом з тим, на полігоні Кадамовський Ростовської області, з метою підготовки та подальшого комплектування частин та підрозділів російських окупаційних військ, що беруть участь у бойових діях в Україні, очікується прибуття підрозділів з мобілізованими. В першу чергу доукомплектування стосуватиметься приватної військової компанії “Вагнер” та загонів “Барс”, які постійно втрачають особовий склад в Україні.

  “У населених пунктах тимчасово захопленої території Запорізької та Херсонської областей російські загарбники посилюють контррозвідувальні та режимні заходи, проводять посилені перевірки місцевого населення. Особлива увага приділяється мобільним телефонам”, – додають у повідомленні.

 • Також читайте, що на війні загинули більше 116 тисяч росіян, – Генштаб ЗСУ

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!