Глава ПЦУ Епіфаній в Івано-Франківську: Ми живемо у непростий час (фото)

 • Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній впродовж трьох днів перебуває з візитом на Прикарпатті.

  Сьогодні, 7 липня, він зустрівся зі студентами та громадськістю в Івано-Франківську, де вручив дипломи випускникам Університету Короля Данила, інформує Галицький кореспондент.

  “Держава зараз потребує фахівців, молодих людей багатих енергією, які робитимуть все для того, щоб держава змінювалася”, – говорить Блаженніший.

  Особливо актуально це, за словами Митрополита, зараз, адже ми живемо у непростий час, час випробувань.

  “Ми кожного дня чуємо що нині гинуть наші новітні герої. Це свідчення того, що наш народ є духовно сильним і до кінця відстоюватиме свою цілісність і свою Богом дану землю. Ті молоді люди, які зараз стоять на захисті кордонів, є для нас героями. Героями, які проявляють свою любов до нас. Якби вони не були там, то можливо, ми б не могли збиратися і на такі моменти”, – говорить Епіфаній.

  Інше випробування – це хвороба, з якою світ бореться другий рік.

  “Слава Богу, що все це йде на спад, і ми маємо змогу зустрічатися і прославляти Бога. Все в руках Божих і все залежить від нашої віри. Якщо ми віримо, то Господь нас підтримує. Бажаю, щоб Господь надихав кожного з нас на звершення добрих і благих справ. Бо в основі нашого життя повинна панувати любов. І тоді ми побачимо, що світ навколо нас змінюється”, – додав Блаженніший.

 • Також предстоятель ПЦУ закликав франківців щоденно проявляти любов і турботу до ближнього.

  Читайте також: Митрополит Епіфаній нагородив Руслана Марцінківа орденом

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!