GO-A, «Мандри», «HutsulPlanet»: на Франківщині відбудеться форум Via Carpatia-2021

 • 25-27 червня у Криворівні та Верховині, що на Прикарпатті, відбудеться Форум Via Carpatia-2021 Івано-Франківської області. Він проходитиме під гаслом «Капітал свободи: 30 років культурної незалежності».

  Як повідомили організатори Форуму, цьогоріч на Via Carpatia-2021 будуть представлені творчі здобутки України — музичні, театральні, фотоарт — які переосмислюють культурну традицію та демонструють цілком новітнє мистецтво світового рівня.

  Гурт «Go-A» виступить просто неба після представлення України на Євробаченні, а гурт «Гайдамаки» представить прем’єру альбому. Виступатимуть «Мандри» і «Кораллі».

  Відкриття року — проєкт «HutsulPlanet» вперше виступить на великій сцені із прем’єрою альбому «Весняні думи». Концерт вестиме Анжеліка Рудницька.

  Ростислав Держипільський поставить феєрію «Вигнані з раю» з Івано-Франківським національним академічним драматичним театром, а Василь Вовкун із Львівським національним театром опери і балету представлять Франкового «Лиса Микиту», музику до якого написав Іван Небесний.

  Також у рамках Форуму дискутуватимуть на різноманітні теми, що перебувають на перетині культури та політики. Там будуть провідні політологи, історики, культурологи, письменники і режисери.

  Крім цього, презентуватимуть повернення бібліотеки Станіслава Вінценза до України в Музеї Гуцульщини, виставку картин художників Миколи та Людмили Рибенчуків та вручать премію Станіслава Вінценза «За гуманістичне служіння та внесок у розвиток регіонів».

  Форум відбудеться за підтримки Українського культурного фонду та Українського інституту книги.

  Читайте також: в Івано-Франківську проводитимуть танцювальні вечори просто неба

  Юлія ВАРЧУК

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!