Голі стіни та бетонна підлога: волонтери просять про допомогу багатодітній сім’ї з Тлумаччини (фото)

 • П’ятеро діток: два хлопчика і три дівчинки проживають просто в бетонних стінах та з дирявим дахом. В одному з сіл Тлумацького району живе родина, де умови проживання надзвичайно складні.

  Про це у мережі написала керівниця БО “Час добра та милосердя”. Валерія Кушніренко.

  Наймолодшій дівчинці 3 тижні, а найстарішій дитині в цій сім’ї – 12 років.

  “Зателефонували нам зі служби у справах дітей міста Тлумач та просили дуже допомоги родині, так як у зв’язку з не придатними умовами проживання, діток заберуть до дитячого будинку. Під час останньої вагітності родина самотужки змогла зробити тільки одну кімнату, і в цій одній кімнаті, де стоїть тільки два дивани та візок, сплять усі діти з мамою та татом”, – пояснює волонтерка.

  Батько в родині є, він працює в селі по різних роботах, щоб прогодувати сім’ю, але важку фізичну роботу робити не в силі, так як два роки назад потрапив у ДТП, в якому проломив череп.

  У будинку, де живе родина, є ще дві великих кімнати, де б діти змогли жити спокійно, не тиснувшись, спати на окремих ліжечках, але в кімнатах бетонна підлога, дирявий дах та голі, не пощикатурині стіни.

  “Самотужки їм ніколи не зробити гідні умови проживання, тому ми просимо Вас допомогти. Батько готовий сам все робити, єдине, це потрібен матеріал для ремонтних робіт”, – додає Валерія Кушніренко.

  На фото видно, що потрібно абсолютно все, від піска і цементу до гіпсокартону та даху. Дітям потрібні умови, адже без належних умов проживання їх чекає інтернат.

  Фінансово допомогти можна за реквізитами:

  Карта ключ #Приват_банк – 5169330522151635, Кушніренко Валерія.

  Обов’язково в призначенні платежу вказувати “на ремонт”.

  Рахунок IBAN UA313366770000026005052549009, EGRPOU – 42732425

  Найменування отримувача – Благодійна організація “Час добра та милосердя”.

  PayPal – ivan.fedyk86@gmail.com (позначка -“на ремонт”).

  Читайте також: Залишились у чому були: прикарпатців просять допомогти сім’ї, у якої вщент згоріла хата (фото)

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!