Госпітальєр Яна та візитка Яроша: у Франківську презентували четверту серію “Теплих іграшок”

 • Сьогодні, 13 березня, в Івано-Франківську презентували четверту серію колекційних “Теплих іграшок”. Автором мініатюрних іграшкових копій є франківець Богдан Савлюк. Нова колекція має тему “Добровольці”, у ній – десять фігурок добровольців, що захищають Україну.

  Власне, презентацію і приурочили до Дня добровольця. Як розповідає автор – іграшки творилися з фотографій, які добровольці надсилали самі. Кожна з них є унікальною і максимально наближеною до пропотипів – українських титанів.

  “Важливо було відтворити окремі деталі, важко було відтворити камуфляж. Старалися зробити іграшки оригінальними, до прикладу фігурка Яроша тримає у руках його візитку”, – розповів Богдан Савлюк.

  Василь Абрамів (позивний “Смерека”) став одним з героїв, з яких створювали Теплих Іграшок. Він зазначив, що дуже радий, що з’явилася така серія іграшок, це додає бойового духу.

  “Кожна іграшка, як і всі попередні має свою коротеньку історію. Ці люди є свідченням того, що ми нехай ще не перемогли ворога, та змогли його зупинити”, – додав Василь Абрамів.

  Читайте також: В Івано-Франківську відбувся концерт, присвячений Дню добровольця

  DSC_7978 DSC_7980 DSC_7982 DSC_7986 DSC_7995 DSC_8002 DSC_8003 DSC_8004 DSC_8012 DSC_8014 DSC_8021 DSC_8023

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!