Грає для армії: прикарпатський скрипаль у Лондоні збирає гроші на автівки для фронту

 • Скрипаль з Коломийщини Василь Гриньків понад пів року виступає з благодійними концертами в Лондоні. Кожні вихідні – зі скрипкою на площах, стадіонах, мітингах і в концертних залах, пише “Галицький кореспондент”

  За цей час разом з іншими музикантами на зібрані гроші вдалося купити не одне авто, тепловізори, дрони і медикаменти для українських захисників. Каже, не зупиниться аж до перемоги.

  «Ми гуртуємося з різними тутешніми українськими музикантами, маємо навіть свій оркестр, і робимо задля нашої армії те, що вміємо найкраще – граємо і співаємо. Тримаємо мистецький фронт. Тут, у Лондоні, збираємо для вояків такі суми, які вдома навряд чи змогли б», – каже чоловік.

  Благодійні виступи уже розплановані аж до початку літа. У Лондоні дуже тепло зустрічають українських музикантів. Здебільшого на концерти приходять українці, а останнім часом і багато англійців. Вони дають щедрі пожертви і дуже розпитують про війну та Україну.

  «Під час деяких особливо вдалих виступів навіть мені самому вдавалося назбирати на дрони всього за один вечір», – розповідає коломиянин.   

  Найбільше в Лондоні просять заграти українські народні, а з естрадних – композиції Kalush Orchestra. І ще англійцям дуже подобається український національний одяг.

  Читайте також: 11-річна дівчинка танцює в середмісті Франківська, щоб зібрати гроші для армії 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!