Громади Прикарпаття отримали 10 карет швидкої медичної допомоги та кисневу станцію

 • Працівникам екстрених медичних служб Івано-Франківщини вручили ключі від спеціалізованих автомобілів швидкої медичної допомоги. Транспортні засоби передали саме у ті громади, які їх найбільше потребують, зокрема: Бурштинська, Яблунівська, Заболотівська, Долинська, Богородчанська, Івано-Франківська, Тлумацька, Рогатинська, Рожнятівська. Також працівникам вручили грамоти, подяки, нагороди та необхідне для щоденної роботи медичне обладнання, повідомляють в Івано-Франківській ОВА.

  Ці автомобілі поповнили автомобільний парк екстреної медичної допомоги за сприяння Міністерства охорони здоров’я України, Всесвітньої організації охорони здоров’я та міжнародних донорів.

  Також медикам представили кисневу станцію, що ефективно працюватиме на базі КНП «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради», поповнюватиме балони медичним киснем, які використовують у роботі бригади екстреної медичної допомоги. Продемонстрували навчальні тренінгові заняття щодо дій медичних працівників у надзвичайних ситуаціях.

  На обладнання кисневої станції Національна служба здоров’я України виділила майже п’ять мільйонів гривень.

  До теми: На Прикарпатті обговорили створення 5 медичних кластерів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!