“Хата на тата”: як франківська сім’я проходила випробування телепрограмою

 • Раніше “Галицький кореспондент” повідомляв, що  творча родина Романа Бойчука та Ольги Бреславської із Івано-Франківська, взяла участь у телепроекті “Хата на тата” на каналі СТБ.

  Сьогодні, 10 грудня, вийшла прем’єра випуску програми з прикарпатськими героями.

  Татові Роману довелося проходити чотири випробування:

  1. Стати справжнім арстистом
  2. Допомогти синові Євгену підкорити серце Лізи
  3. Облаштувати кімнату донечки Іринки
  4. Організувати в школі татківський комітет

  Спочатку, справи йшли кепсько й станом на п’ятий день проекту, франківському татусеві не вдалося виконати жодного завданння. Проте зворушливе відеозвернення від його коханої, надихнуло Романа на нові звершення.

  Тієї ж ночі, чоловік написав власну пісню й відніс своєму другові композитору на обробку. Звідти, одразу подався до школи, де організував діткам на перерві різноманітні ігри, щоб вони не сиділи в гаджетах.

  Після цього, Роман допоміг сину організувати казкове побачення з Лізою, влаштувавши справжній квест із мотивами казки “Аліса в країні чудес”. Незважаючи на ніч за вікном, татко вирішив виправити й ситуацію з кімнатою доньки. Він самотужки облаштував їй із підручних матеріалів стіл та зробив перестановку.

  Майже цілу ніч перед фіналом, франківський татусь готував коханій пісню “Ти моє все”, яку потім виконав для неї у одному з ресторанів міста.

 • В результаті, сім’я з Прикарпаття виграла на телепроекті “Хата на тата”50 тисяч гривень.

  Більше – дивіться незабаром у онлайн версії програми.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!