Херсонщина – це Україна: до співпраці з мистецьким проєктом запрошують художників

 • Через мистецькі заходи та продаж творів митців і товарів з принтами активісти збирають кошти на відбудову культурних пам’яток та на підтримку ЗСУ у звільненні південної України від російської навали.

  Проєкт назвали “Херонщина – це Україна”, повідомляє “Галицький кореспондент“.

  «Херсонщина – це Україна» є персональним вкладом кожного з нас в деокупацію нашої Батьківщини. Це мистецька програма за участю художників та ілюстраторів України, а також всіх, хто хоче стати причетним Цим проєктом ми скажемо тим, хто в окупації: «Тримайтесь, ми разом з вами думаємо про вас, робимо усе можливе, щоб допомогти вам!», – йдеться на сайті проєкту.

  Як можна доєднатися:

  1. Якщо ви створюєте картини, їх можна передати для участі у виставках, котрі відбудуться у містах України і Європи в рамках проєкту, де будуть експонуватися роботи з резиденції, котра вже діє, і потім продаватимуться на онлайн-аукціоні.

  2. Картини й ілюстрації можна дати як електронне зображення для друку сувенірів (магніти, листівки, шопери, подушки). З такими творцями укладається договір на ліцензійне використання творів, 50% від прибутку йтиме авторам робіт, 50% – на мету проєкту.

  3. Цифрові зображення картин і малюнки/ілюстрації ви можете надати для продажу як NFT, надалі їх зможуть використати для анімації і мультиплікації.

  4. Якщо ви в окупації, ви можете вислати фото картин, котрі ми продаватимемо за вказаними варіантами, і після звільнення території ви вишлете роботу покупцю.

  5. Візьміть участь у конкурсі на ескіз муралу «Стіна Перемоги» – 10х2,75 м. Виконання муралу ваше або інших профі. Мурал – це єдине, що не буде монетизуватись, але створюється в місті Умань – місті, котре минають більшість переселенців, котре на перетині ключових доріг України і Європи.

  Кошти з продажу картин, NFT-зображень і товарів з принтами йдуть на відбудову зруйнованих росіянами культурних памяток південної України (50% після перемоги) і на ЗСУ (50% зараз).

  Читайте також: В Івано-Франківську відкрилася виставка художників-переселенців, які втекли від війни (фото)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!