Ходили голодні, а батьки пили: під Франківськом із сім’ї вилучили двох дітей (ФОТО)

 • Тисменицькі ювенальні поліцейські вилучили двох дошкільнят у недбалих батьків.

  Дівчаток віком 5 та 6 років працівники поліції застали на одній із вулиць села, у якому мешкає їх сім’я. У цей час матір вдома пиячила разом з їх батьком та ще двома знайомими, повідомили у  Ювенальній превенції Прикарпаття.

  Виїхати до місця проживання цих дітей правоохоронців спонукав телефонний дзвінок батька дівчаток. Чоловік повідомив, що його співмешканка, яка є матір’ю дітей, відучора не поверталася додому.

   Працівникам ювенальної превенції відділення №1 (м.Тисмениця) Івано-Франківського районного відділу поліції ця сім’я вже була відомою – батьки раніше потрапляли в поле зору правоохоронців через недогляд за дітьми.

   Разом із поліцейським офіцером громади та начальником відділу освіти, культури та соціальної роботи Загвіздянської ТГ ювенальні поліцейські прибули до оселі, у якій виявили нетверезих господарів та двох гостей, а от дітей в будинку не було.

  Згодом виявилося, що дівчатка від ранку бродили вулицями, а їли діти ще напередодні. Їх матір, як з’ясували поліцейські, ночувала у сусідському помешканні.

  У будинку, де живе сім’я з дітьми, було брудно, немає придатних для вживання дітьми продуктів харчування. Зважаючи на усе це, прийняли рішення про вилучення дітей.

  Наразі їх помістили до закладу соціального захисту дітей. Оскільки ані попередження, ані адміністративна відповідальність не подіяли на ставлення батьків до своїх обов’язків щодо виховання дітей, то зараз може йтися навіть про позбавлення батьківських прав щодо доньок.

  Нагадаємо, на Богородчанщині горе-матір занедбала п’ятирічну дитину.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!