Іноземні випускники розповіли майбутнім студентам про навчання в ІФНМУ

  • В Івано-Франківському національному медичному університеті 9 червня на платформі Zoom відбулась онлайн-зустріч слухачів підготовчого відділення з випускниками факультету підготовки іноземних громадян.

    Колишні студенти нашого вишу Айдан Мамедова, Мохаммед Рібхан та Прабхан Нараян розповіли майбутнім студентам про навчання, екзамени та перспективи професії лікаря.

    Зустріч організував керівник підготовчого відділення заступник декана Володимир Маковишин та заступниця декана з виховної роботи Світлана Родчин. За їхніми словами, мета такого діалогу — окреслити перспективи майбутньої професії лікаря, збільшити мотивацію у слухачів до навчання, поділитись досвідом здобуття освіти в Україні.

    «Цікаво бути учасником і посередником у діалозі між тими, хто ще тільки планує вступ на перший курс і тими, хто вже здійснив свою мрію і отримав диплом та вже працює в сфері медицини, — говорить Світлана Родчин. — Було багато запитань щодо екзаменів, практики, системи освіти загалом. Випускники були одностайні: для досягнення успіху в навчанні треба правильно організувати свій час і багато працювати, практикуватися».

  • Читайте також: У Франківську помер професор національного медичного університету Анатолій Клименко

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!