Іноземці, постраждалі у ДТП на Прикарпатті, шоковані місцевою медициною

 • Білоруси, які постраждали у ДТП на Верховинщині, дякують волонтерам за підтримку та фінансову допомогу і дивуються місцевим лікувальним закладам.

  Про це у соцмережі написала волонтерка Оксана Сусяк.

  “Друзі, дякуємо всім хто допомагає чим може. Білоруси дуже дякують вам. Ті хто зараз в обласній лікарні тепер прозріли чому ми їм збирали гроші і нас не розуміли і відмовлялися, коли ми їм пропонували. Подзвонила Олександра і каже: мене все болить, прошу щоб вкололи обезболюючі, а вони відповідають: ідіть купіть шпріци і ліки… Слів у мене нема. Хто пройшов наші лікарні той знає, що це таке. Тепер і білоруси будуть знати”, – йдеться у дописі.

  У коментарях до цього допису жінка з Білорусі висловила вдячність франківцям.

  “Дорогая друзья! Сердечно благодарим Вас за материальную помощь и моральную поддержку, она нам была очень нужна в этот не легкий для нас час… приятно найти помощь в лице незнакомых людей. Мы очень любим Ваш край и здесь замечательные люди! Да новых сустрэч!”, – пише Olga Stankevich.

  Нагадаємо, на Верховинщині вантажний автомобіль з туристами перекинувся у річку Чорний Черемош. Внаслідок аварії три людини загинуло: дві жінки, яким було по 23 та 28 років, та 29-річний чоловік. Ще 16 осіб врятувались самостійно. А декількох людей врятували надзвичайники. Наразі 10 постраждалих госпіталізували, одна жінка у важкому стані. 

 • Згодом затримали водія автомобіля, та чоловіка, який надавав послуги для рафтингу.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!