В Іспанії затримали проросійського блогера Анатолія Шарія

 • В Іспанії затримали проросійського блогера Анатолія Шарія, якого СБУ підозрює у державній зраді.

  Правоохоронні органи Іспанії затримали його вчора, 4 травня, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на СБУ.

  Це стало можливим завдяки тісній взаємодії Служби безпеки України з Офісом генерального прокурора, міжнародними партнерами та у результаті багаторівневої спецоперації українських правоохоронців.

  “Це затримання – чергове свідчення того, що кожен зрадник України рано чи пізно отримає заслужене покарання, це є невідворотним”, – йдеться в дописі.

  Нагадаємо, що українська спецслужба підозрює А. Шарія у вчиненні злочинів, передбачених двома статтями Кримінального кодексу України:
  ▪️ ст. 111 (Державна зрада)
  ▪️ ст. 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками).

  На переконання слідчих СБУ, він здійснював протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері. Є підстави вважати, що Анатолій Шарій діяв на замовлення іноземних структур.

  Докази слідства підтверджені низкою експертних досліджень, які встановили, що в інтерв’ю та виступах А. Шарія наявні факти його підривної діяльності проти України.

  Минулого року йому оголосили про підозру. Продовжуються всі необхідні слідчо-оперативні заходи для того, щоб ця особа відповіла за свої дії перед законом.

  До теми: СБУ підозрює Анатолія Шарія у державній зраді

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!