Івано-Франківщина витратить 500 тисяч на заходи з безпеки дорожнього руху


 • Сьогодні, 12 лютого, в Івано-Франківську відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань розвитку промисловості, будівництва, архітектури, дорожнього та житлово-комунального господарства.

  Депутати розглянули план заходів із підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2020 рік.

  Як розповів в.о. директора департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА Сергій Подошва, планується провести низку заходів для зниження аварійності і смертності на дорогах Прикарпаття.

  Загальна вартість цих заходів становитиме 500 тисяч гривень. З цієї суми 300 тисяч піде на освітлення двох пішохідних переходів, 100 тисяч – на брошури і листівки для дітей, присвячені темі дотримання ПДР. А ще 100 тисяч витратять на проведення круглих столів, семінарів і тренінгів для учасників дорожнього руху.

  “Ця сума є недостатньою для безпеки дорожнього руху в межах області. Варто розробити схеми організації дорожнього руху, малювати розмітку, а не займатися окремими об’єктами. Потрібен комплексний підхід, адже питання безпеки дорожнього руху є дуже важливим”, – сказав депутат облради Микола Вітенко.

  Щодня на Івано-Франківщині стається близько десяти дорожньо-транспортних пригод. Більшість із них – дрібні аварії без постраждалих. Але у найстрашніших – гинуть люди. І цифра загиблих невпинно зростає, попри всі старання поліції та дорожніх служб.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!