Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ допомагає продуктами малозабезпеченим

 • Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ продовжує реалізацію соціального проєкту, який спрямований допомогти малозабезпеченим сім’ям, особам похилого віку та людям з особливими потребами.

  З благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського УГКЦ Владики Володимира Війтишина та за сприяння благодійників, уже від початку літа 2021 року, працівники Архієпархіального управління спільно з парафіяльними душпастирями доставляють набори продуктів харчування особам, які цього найбільше потребують, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

  Туди входить вісім найменувань товарів, серед яких макаронні вироби, олія, сардина, пшеничне борошно, горох, гречка, рис та мед. За словами дієтологів, цих продуктів вистачить на 1 місяць для однієї особи. Крім того, в рамках цього проєкту, представники духовенства паралельно забезпечують необхідними засобами гігієни найбільш потребуючих. 

  Серед населених пунктів, які вже отримали такі набори мешканці Галицького, Болехівського, Рогатинського, Калуського та Богородчанського районів. Наразі активно триває роздача сім’ям Богородчанщини, які вже отримали понад 70 продуктових наборів.

  «Вже чотири місяці я перебуваю наодинці з трьома дітьми, не маючи необхідних фінансів та допомоги зі сторони держави. Тому для нас такий продуктовий набір є неабиякою підтримкою», – розповідає пані Надія, мешканка Богородчанського району.  

  За словами відповідального за реалізацію вищезгаданого проєкту о. Тараса Вілюри, в планах соціальна допомога триватиме безстроково.

  До теми: четверта стадія раку: семирічному прикарпатцю потрібна допомога на лікування

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!