Івано-Франківська обласна рада виділила ще два мільйони гривень на церкви

Сьогодні, 17 травня, в Івано-Франківську відбувається засідання 28-ї сесії обласної ради.

Одним із питань порядку денного стало “Внесення змін до регіональної цільової програми “Духовне життя” на 2016-2020 роки”.

Володимир Рачкевич, директор департаменту будівництва, ЖКГ, містобудування та архітектури ОДА розповів, що планується збільшення обсягів фінансування одного з розділів програми на 2019-й рік. Замість запланованих 2.5 мільйонів гривень сума зросте до чотирьох мільйонів

“Гроші виділяємо на ремонт і впорядкування церков і релігійних пам’яток, будівництво храмів та допомогу релігійним громадам тощо”, – сказав він.

Запитань до цієї ідеї в обранців не виникло. А депутат Ігор Шевчук запропонував ще збільшити фінансування з чотирьох мільйонів до чотирьох з половиною, бо Івано-Франківська міська рада виділила 420 тисяч субвенції на цю сферу.

Голова обласної ради Олександр Сич спитав чи субвенція вже поступила, але потім сказав, що нема різниці, адже кошти все одно надійдуть. “За” проголосувало 58 депутатів, рішення було прийнято.

Внаслідок цього рішення фінансування програми духовного життя зросло з 24 мільйонів гривень на п’ять років до 26 мільйонів.

Читайте також: Майже 90% боргів всієї України по зарплаті медикам припадає на Прикарпаття

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!