Івано-Франківська ОДА просить уряд посилити карантин в області

 • Через різке збільшення кількості випадків захворюваності на COVID-19 та погіршення погодних умов на Прикарпатті голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук провів позачергове засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічно безпеки та надзвичайних ситуацій.

  «Незважаючи на посилення протиепідемічних заходів, на Прикарпатті впродовж останніх тижнів спостерігається негативна тенденція до різкого збільшення випадків захворюваності на COVID-19, – підкреслив Андрій Бойчук. – Лише за минулу добу в області зафіксовали 592 випадки захворювання, дев’ять летальних випадків та зростання кількості хворих серед дітей шкільного віку. З огляду на це, хочу звернутися до жителів області з проханням суворо дотримуватися карантинних обмежень, маскового режиму, з розумінням віднестися до посилення протиепідемічних заходів, обмежити контакти з людьми похилого віку. Саме від відповідального ставлення кожного залежатиме збереження життя і здоров’я людей».

  Андрій Бойчук зазначив, що обласна державна адміністрація звернулася до Міністерства охорони здоров’я України з проханням дозволити ввести в області додаткові карантинні обмеження. Водночас влада просить представників бізнесу підготуватися до більш жорсткого карантину у з’язку із ростом випадків захворювання при карпатців на COVID-19.

  Враховуючи збільшення кількості хворих на коронавірус серед дітей шкільного віку, комісія прийняла рішення про запровадження дистанційного навчання у закладах освіти для учнів 5-11 класів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, середніх професійних і вищих навчальних закладів на період до першого березня.

  У лікарнях тих районів, де фіксується різке зростання захворюваності, розгорнути додаткові ліжкомісця. Окрім того, необхідно невідкладно посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів, передбачених постановою КМУ від 9 грудня № 1236.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!