До Івано-Франківська прибув президент України Володимир Зеленський (фото)

Сьогодні, 2 серпня, до Івано-Франківська приїхав президент України Володимир Зеленський.

На Франківщину президент завітав з робочим візитом. Глава держави візьме участь у нарадах щодо реконструкції терміналу та інфраструктури аеропорту в обласному центрі та розвитку регіону Українських Карпат. Про це йдеться на сайті президента.

Крім того, гарант представить нового голову Івано-Франківської ОДА –Дениса Шмигаля. Також він планує відвідати один з мостів у Калуському районі.

На зустріч з новим президентом України прийшли міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, майбутній голова ОДА Денис Шмигаль, начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Володимир Голубош та інші посадовці.

Варто зауважити, що незважаючи на візит, аеропорт працює у звичному режимі і пасажирів реєструють на авіарейс до Києва.

“Скільки потрібно чекати, щоб аеропорт був відреставрований? 30 років?” – запитав Володимир Зеленський.

“При виділенні коштів, це все займе 2,5 роки”, – відповів директор міжнародного Івано-Франківського аеропорту Петро Осипенко.

Президент звернувся до політика Олександра Шевченка, щоб той за кошти компанії почав будівництво штучного покриття, а потім держава віддасть кошти. На це екснардеп відповів, що потрібно подумати.

“Всі зацікавлені в тому, щоб аеропорт в місті Івано-Франківську був. Держава хоче допомогти”, – каже Зеленський.

Гарант пообіцяв, що вони обов’язково вирішать це питання.

“Ми домовилися, що це все потрібно обговорити з власниками, я це розумію. Будемо шукати юридичні підходи, щоб найближчим часом, “із завтрашнього дня”, почати будувати довгу полосу для великих літаків, і термінал”, – додає президент.

Також, Зеленський каже, що обов’язком держави є допомогти з будівництвом. Спочатку власники будують за свій кошт, а вже потім держава частково буде повертати гроші. Тобто власники за свій кошт будують термінал, за який держава не повертає гроші, натомість держава має забезпечити місто полосою.

Директор аеропорту каже, що в аеропорту будуть будувати злітно-посадкову смугу, яка буде приймати великі літаки. І вже тоді можна буде відбудовувати споруду. Час на будівництво від двох до трьох років, після того як виділять кошти. Зазначає, що державного бюджету потрібно 45 мільйонів доларів. 

Нагадаємо, Зеленський видав Указ про розвиток Карпатського регіону

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!