Івано-Франківськгаз вимагає від місцевих коміків спростування відео

 • Творча студія “З понеділка”, відома своїми відеороботами на різноманітіні актуальні теми, що стосуються життя Івано-Франківська та області в цілому, отримала скаргу на один зі своїх матеріалів.

  ПАТ Івано-Франківськгаз, у письмовій формі, висунув авторам вимогу обулікувати спростуваня відомостей, які були озвучені в пісенній буфонаді «Облгаз не БАДЯЖ газ»:

  “Відомості, що відображені у цьому відеоролику є недостовірними, перекрученими та спотвореними у повному обсязі…() Обуплікований на вашому каналі відеоролик, завдає шкоди престижу та діловій репутації підприємства, підриває довіру до нього як на території Івано-Франківської області, так і по всій Україні”, – витяги з листа.

  Сьогодні, 8 лютого, учасники творчої студії, оприлюднили відеозвернення, в якому розповіли про листи від компанії, та зауважили, що всі персонажі, які були зображені у кліпі – вигадані, як і зазначена в ньому компанія, адже “Облгазу” не існує:

  Ми взагалі не розуміємо, чому компанія ПАТ Івано-Франківськгаз пише нам “листи щастя”, та ще й від нас щось вимагає”, – сказали учасники.

  На завершення, одноголосно заявили, що студія “З понеділка” – спростовує.

 • Нагадаємо, нещодавно, франківські коміки записали відеороботу, про стан доріг у місті, під назвою “Асфальтна чупакабра”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!