Івано-Франківську обласну раду втретє очолив Олександр Сич

 • Сьогодні, 20 листопада, в Івано-Франківську розпочалось засідання першої сесії Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання.

  Згідно з порядком денним, після обрання лічильної комісії депутати висунули кандидатури на посаду голови обласної ради.

  Як повідомив депутат Михайло Королик, ВО “Свобода” висунула на посаду голови Олександра Сича. Інших пропозицій на цю посаду в обласній раді не озвучила жодна фракція.

  “У нас одна кандидатура – Олександра Максимовича Сича. Таким чином, інших кандитів немає, тож надаю слово самому кандидату. Втім, лічильна комісія все одно має затвердити бюлетені для голосування за голову облради, і голосування має відбутися”, – сказав Василь Гладій.

  До теми: В оновленій Івано-Франківській обласній раді буде шість фракцій

  “Я маю честь втретє виходити на цю трибуну. Загалом скажу, що я знаю більшість присутніх тут людей і маю багаторічний досвід, який можу застосувати на користь громади. Наша робота у попередні роки була новаторською, у нас панувала справедливість і згуртованість”, – виступив перед присутніми Олександр Сич.

 • Також він висловив сподівання, що у майбутньому обласна рада сформує свій виконавчий комітет, адже це допоможе краще працювати заради громади.

  Згодом депутати проголосували за обрання голови обласної ради. Незважаючи на те, що в бюлетені було лише одне прізвище, голосування все ж провели. У підсумку головою облради прогнозовано став Олександр Сич – всі 83 присутні обранці проголосували за нього. Він зайняв цю посаду уже втретє.

  Читайте також: У Франківську почалось засідання першої сесії новообраної обласної ради (фоторепортаж)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!