Ізраїль погрожує відновити наземні операції в Газі, якщо не звільнять заручників

 • Джерело також повідомило, що гуманітарну допомогу доставили відповідно до домовленостей, зокрема в північну частину сектора Гази.

  Ізраїльські офіційні особи попереджають про відновлення наземних операцій у Газі, якщо ізраїльських заручників не звільнять до опівночі, на тлі взаємних звинувачень у порушенні угоди про обмін.

  Повідомляється, що ізраїльські чиновники погрожують, що якщо наступну партію ізраїльських заручників не буде звільнено із сектора Гази до опівночі, ЦАХАЛ “відновить наземні операції” в секторі.

  Чиновника цитують низка івритських ЗМІ, передає УНН.

  Підписана угода передбачала звільнення щонайменше 50 заручників в обмін на 150 палестинських в’язнів і чотириденну паузу в бойових діях, а також збільшення допомоги Газі. ХАМАС звинуватив Ізраїль у порушенні умов, які Ізраїль заперечує.

  Ізраїльські джерела, у свою чергу, звинуватили ХАМАС у порушенні умов узгодження списку заручників, наміченого сьогодні на звільнення, зокрема щодо зобов’язання звільнити матерів разом із дітьми.

 • Що стосується заяв ХАМАСу про те, що Ізраїль не звільнив палестинських в’язнів відповідно до обіцяного наказу, 12-й канал цитує офіційне джерело в Єрусалимі, яке заперечує будь-яке порушення угоди. 

  “Подібно до того, як Хамас вирішує, кого звільнити зі свого списку заручників на кожному етапі, так і ми вирішуємо, яких палестинських ув’язнених звільнити”, – заявила ізраїльська сторона.

  Читайте також: У МЗС Німеччини заявили, що Україна стане частиною ЄС у найближчому майбутньому

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!