Jerusalema Dance Challenge: прикарпатські медики “швидкої” затанцювали (ВІДЕО)

 • Працівники екстреної медичної допомоги з Франківщини долучилися до Всесвітнього танцювального флешмобу Jerusalema Dance Challenge.

  Як розповів керівник обласного центру допомоги Мирон Матейко, участь у ньому взяли близько 50 медиків, інформує “Суспільне Карпати”.

  “Це і бригади, і диспетчерська, і старожили нашої екстреної медичної допомоги, які на відео у вишиванках, і молодь, яка в танці була просто неперевершена. Мене всі питають: “Кого ви переодягнули?”. А я кажу: “Ні, це мої працівники і діти наших працівників”, — каже керівник обласного центру екстреної медичної допомоги.

  За його словами, захід зініціювала Європейська рада реаніматологів.

  “Вони попросили підкреслити важливість нашої служби. Уявіть собі, зараз, коли був пік пандемії, бути без екстреної допомоги. В нас є така ініціативна група. Я кажу: “Дівчата, збирайтеся”, — розповідає Мирон Матейко.

  До зйомок готувалися два-три тижні, каже керівник обласного центру екстреної медичної допомоги: “Одна з працівниць колись займалася танцями і проявила свої здібності”.

 • До слова, танцювальний флешмоб #JerusalemaDanceChallenge з’явився під час пандемії COVID-19. Його мета — підтримати всіх, хто постраждав через поширення коронавірусної інфекції.

  До теми: В Івано-Франківську День вишиванки відзначили танцем (фоторепортаж)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!