Кабінет Міністрів України відзначив нагородами чотирьох воїнів-лісівників з Прикарпаття

 • З початку масштабного вторгнення у лавах Збройних сил України служить 94 воїна-лісівника з Прикарпаття. 10 з них героїчно загинули у боях на сході України.

  Лісівників Прикарпаття Любомира Білянського, Василя Сулиму, Олега Мицканюка та Віктора Дяківа відзначили Почесною грамотою Кабінету Міністрів України. Сьогодні нагороди лісівникам-воїнам вручив директор Карпатського лісового офісу Володимир Бадзян, повідомляє «Галицький кореспондент».

  «За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку і підвищення ефективності лісогосподарського виробництва, багаторічну сумлінну працю та професіоналізм, проявлені в умовах воєнного стану», – йдеться у вітальній грамоті прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

  З початку повномасштабного вторгнення лісівники державних підприємств були мобілізовані до лав Збройних сил України.

  Любомир Білянський, майстер лісу Рахинського лісництва філії «Болехівське лісове господарство» Карпатського лісового офісу проходив службу у 68-й єгерській бригаді ім. Олекси Довбуша легкого піхотного з’єднання Сухопутних військ. 20 років життя Любомир Білянський служить лісу. Після демобілізації повернувся у рідний лісгосп. Крім роботи, лісівник активно волонтерить.

  Віктор Дяків працює у філії «Болехівське лісове господарство» майстром лісу Поляницького лісництва. Після мобілізації у 2022 році пройшов навчання зі стрільби, здійснював охорону об’єктів державного значення, а у 2023 році брав участь у бойових діях на сході України. Зараз повернувся на попереднє місце роботи і продовжує працювати майстром лісу.

  Василя Сулиму нарешті дочекалася родина і 9-річна донечка. Чоловік повернувся у рідне Тлумацьке лісництво, де розпочав свою трудову діяльність лісорубом ІІІ розряду. Тепер, як майстер лісу, дбає за лісові насадження Тлумацької громади. У вільний від роботи час волонтерить, забезпечує на фронт доставку необхідної допомоги.

  Лісівник з березня 2022 року служив у 68-й єгерській бригаді ім. Олекси Довбуша легкого піхотного з’єднання Сухопутних військ ЗСУ. Тепер демобілізований.

 • Олег Мицканюк родом із с. Зелене Верховинського району. Лісівник, еколог за освітою, служив у ЗСУ. Після служби в армії працював лісівником Верховинського районного лісгоспу, начальником держінспекції захисту рослин Верховинського району, згодом – лісничим Явірницького лісництва філії Верховинське лісове господарство.

  З березня 2022 року служив у 10 окремій гірсько-штурмовій бригаді. Перебував у зоні бойових дій. Демобілізований. Дружина і двоє діток дочекалися тата додому.

  Після війни лісівник продовжує сумлінно працювати лісничим Явірницького лісництва, користується авторитетом серед працівників.

  До теми: На Прикарпатті журналісти вшанували пам’ять колег, висадивши дерева на Алеї пам’яті

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!