Калуш отримав 173 млн гривень різниці у тарифах

 • Наприкінці грудня розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації було розподілено понад 439,6 млн гривень субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення різниці в тарифах.

  Таке погашення передбачено згідно із Законом України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення», пишуть “Вікна”.

  Кошти у вигляді субвенцій вже перерахували місцевим бюджетам.

  За документом субвенцію розподіли між бюджетами 11-ти громад Прикарпаття: двох селищних і дев’яти міських. Нерозподіленими залишилося майже 11,7 млн гривень. Найбільшу різницю у тарифах отримає Івано-Франківська міська громада — понад 209,3 млн гривень.

  Мало чим їй поступається Калуська міська громада: для неї передбачили майже 173,4 млн гривень різниці у тарифах. І це при тому, що чисельність населення громади обласного центру в рази перевищує чисельність населення Калуської громади, тож така субвенція  — це позитивний наслідок непідвищення тарифів.

 • Інші громади області за розподілом отримають від 937 тис. гривень (Рогатинська міська громада) до 10,3 млн гривень (Долинська міська громада) різниці у тарифах.

  Читайте також: Калуська громада візьме участь в експериментальному проєкті Мінсоцполітики

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!