Калушанка здобула «срібло» на чемпіонаті світу з самбо

• У сербському місті Новий Сад паралельно з дорослими змаганнями відбувся чемпіонат світу серед спортсменів до 18-ти і до 20-ти років.

Молодіжна збірна (до 20 років) здобула 19 нагород (3 — 5 — 11), а також два «срібні» кубки в командному заліку — в юніорів і юніорок.

Доробок юнацької команди (до 18 років) — 15 медалей (4 — 4 — 7) і «срібні» кубки у командній першості як у дівчат, так і юнаків.

У чемпіонаті світу з самбо взяли участь спортсмени із 30-ти держав. У складі збірної України виступала на змаганнях світового рівня й вихованка Калуської ДЮАШ «Сокіл», кандидатка в майстри спорту України Марія Куневич, розповів «Вікнам» тренер-викладач ДЮСШ, володар чорного паска, 2 ДАН Василь Клим.

Змагаючись із 15-ма суперницями у ваговій категорії до 60 кг, Марія стала срібним призером молодіжного чемпіонату світу з боротьби самбо, на жаль, поступившись у фіналі Мілені Хіловій із Росії. Хоча всі попередні сутички калушанка вигравала з очевидною перевагою.

«При цьому Марія продемонструвала чудову техніку, відмінну фізичну підготовку, проявила свої найкращі бійцівські й морально-вольові якості», — зауважує перший тренер спортсменки.
    За здобуте друге місце Марію Куневич нагородили дипломом та срібною медаллю.

Крім того, що кандидатка в майстри спорту постійно демонструє високі досягнення, вона ще й успішно навчається в Тернопільському національному економічному університеті.