Калушани взяли участь в «Армії добра» у Кременчуці

 • Сьогодні, 27 березня, в  місті Кременчук Полтавської області відбулася велика асамблея міського дитячого об’єднання «Армія добра». В ній взяли участь вчителі та учні закладів освіти міста та гості з Калуша — зразкова вокальна студія “Ліра” палацу культури “Мінерал”.

  Подружив дітей Міжнародний соціальний проект «Книга добра», адже діти разом подорожували до країн Балтії для вручення там Великої книги, пишуть  “Вікна”.

  “Уже з перших кроків на перон Кременчука — яскраві враження. Неймовірно теплі прийоми були й у всіх навчальних закладах, в яких побували калушани. У перший день відбулася творча зустріч учнів із вокалістами студії “Ліра”, на якій ми представили лемківські, бойківські та гуцульські пісні, таким чином ближче познайомивши зі своїм краєм,” – розповіла Оксана Лісовська,  керівник вокальної студії «Ліра».

  У другий день в парку миру школярі провели спільну акцію «Світ без війни». На честь зустрічі звучали пісні про мир і лунав звук – унікальний гонг миру.

  Кульмінацією став великий захід, на якому школи міста представили свої експозиції і просто задарували гостей символічними дарунками. А потім діти взяли участь у спільному концерті, на якому звучав і гімн «Книги добра».

 • Останній день зустрічі відзначився спільною доброю акцією «Заспіваймо пісню разом» у військовому шпиталі.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!