“Всеукраїнська олімпіада з фізики? Для багатьох учнів – це омріяна вершина. А для майбутнього одинадцятикласника ліцею ім. Дмитра Бахматюка Валентина Тимчишина – реальність, яка увінчалася беззаперечною перемогою”, – йдеться в дописі.
“Вітаю, Валентине! Це дуже достойний результат! Дякую наставниці переможця – вчителю фізики ліцею Зоряні Чебан!”, – написав мер Калуша.
До теми: Студент з Прикарпаття переміг на міжнародній конференції з космічної тематики
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-11-14.27.29.jpeg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2023/06/346853660_284186460799528_1744177766267548438_n-923x1230.jpg)