Калушанина на 10 років позбавили водійських прав за кермування “під наркотиками”

 • 18 лютого Калуський міськрайонний суд виніс постанову, щодо мешканця Калуша, який керував автомобілем з ознаками наркотичного сп’яніння.

  Як інформують у пресслужбі суду, після зупинки водія, поліція виявила, що зіниці у водія розширені, а поведінка не відповідає дійсності. Поліція запропонувала водієві пройти огляд в медичному закладі, однак він відмовився.

  Аналізуючи здобуті в судовому засiданнi докази, суд прийшов до висновку, що дії місцевого мешканця слід кваліфікувати за ч. 3 ст. 130 КУпАП, оскільки він неодноразово протягом року піддавався адміністративному стягненню за керування транспортним засобом у стані наркотичного сп’яніння.

  Як наслідок, суд обрав стягнення штрафу в розмірі 40 800 гривень, з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 років та вилучення транспортного засобу, оскільки суду не надалм доказів про те, що вказаний автомобіль належить водієві.

  Впродовж 2020 року Калуський міськрайонний суд п’ять разів притягала чоловіка до адміністративної відповідальності за керування автомобілем в стані наркотичного сп’яніння. За сукупністю накладених штрафів загальна сума, яка підлягає стягненню з порушника, становить 112 200 грн.

 • До теми: Прикарпатець побив знайомого та викрав у нього гроші

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!