Калуська громада хоче повернути приміщення спецшколи-інтернату №2

 • Відповідно до рішення сесії обласної ради від 29 травня 2020 року Калуська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів №2 Івано-Франківської обласної ради (для дітей зі зниженим слухом) припинила діяльність.

  Однак доля приміщень навчального закладу, які зараз пустують, хвилює багатьох калушан, інформують “Вікна”.

  За словами заступниці міського голови Надії Гуш, на ім’я міського голови надійшло багато пропозицій, як можна використати незадіяні приміщення.

  Була пропозиція розмістити інклюзивно-ресурсний центр, адже закладу не вистачає простору. Було звернення від батьків дітей спецкласів про те, що діткам тісно перебувати в приміщеннях з іншими дітьми. Бачень є багато. Поки що ми нічого не можемо сказати, адже заклад належать обласній раді, а не нам”, – зазначила заступниця міського голови.

  Надія Гуш зауважила, що майно ліквідованих державних комунальних закладів загальної середньої освіти може бути використано виключно для забезпечення здобуття освіти, надання послуг у сфері соціального захисту, культури та охорони здоров’я.

  25 березня на міській сесії депутатам пропонують підтримати звернення до обласної ради про передачу в комунальну власність Калуської громади майнового комплексу загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів №2 Івано-Франківської обласної ради.

 • Також депутатам пропонують для збереження та подальшого функціонування пам’ятки архітектури «Український народний дім» (м. Калуш, вул. Шевченка, 8) звернутися до обласної ради щодо передачі вказаної будівлі у комунальну власність Калуської міської територіальної громади.

  До теми: Коломияни поскаржилися міському голові на свої проблеми

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!