Калуського псевдоволонтера, який привласнив понад мільйон гривень, взяли під варту

 • На Прикарпатті за клопотанням прокуратури взяли під варту псевдоволонтера, якого підозрюють у привласнені понад мільйона гривень благодійних внесків для підтримки ЗСУ.

  За участі прокурора Калуської окружної прокуратури суд розглянув клопотання про обрання запобіжного заходу стосовно підозрюваного у незаконному використанні благодійних пожертв під час воєнного стану (ч.3 ст. 201-2 КК України).

  У судовому засіданні прокурор наполягала на застосуванні щодо підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
  Ухвалою слідчого судді Калуського міськрайонного суду від 23.09.2022 року клопотання задоволено та визначено заставу у розмірі 198 480 грн.

  Нагадаємо, підозрюваний з травня по серпень 2022 року, позиціонуючи себе волонтером, через соціальну мережу збирав кошти для допомоги Збройним силам України та особам, які потребують допомоги у зв’язку з військовою агресією Росії проти України.

  Він збирав пожертви на особисті банківські рахунки, внаслідок чого отримав від громадян понад 1 млн 171 тис. грн, які привласнив.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!