Калуський “Бізнес-центр” перетворюється на комунальне підприємство

ТОВ «Калуський Бізнес-центр» орендує приміщення комунальної власності площею 132 кв. метри на вул. Грушевського, 25. Розмір орендної плати станом на лютий становить близько 7,5 тис. гривень. Підприємство надає послуги, зокрема, проводить навчання і семінари.

Як повідомив голова фонду комунальної власності міста Олександр Челядини, Бізнес-центр заробляє собі на зарплату і оплату комунальних послуг. Але орендну плату не може сплачувати. Відтак фонд не нараховує орендну плату. Натомість, на її суму кожні три роки збільшується частка міста у товаристві, інформують “Вікна”.

Перший договір було укладено у 2006 році, тоді частка міста у Бізнес-центрі складала 50%. І вона постійного зростає. Торік, зазначив Олександр Челядин, складала вже 82,5%.

28 лютого Калуська міська рада прийняла чергове рішення про збільшення розміру частки територіальної громади м. Калуша в статутному капіталі ТОВ “Калуський бізнес-центр”. До кінця 2021 року воно зросте ще на понад 270 тис. гривень і сягне 89%. Йде до того, що «Калуський Бізнес-центр» стане стовідсотково підприємством комунальної власності.

До речі свого часу такі Бізнес-центри устоювалися в багатьох містах як спільний українсько-канадських проект спрямований на допомогу у створенні і розвитку бізнесу. Більшість Бізнес-центрів вже припили свою діяльність. За словами Олександра Челядина, у нашій області такі структури залишилися лише в Калуші і Долині.

Нагадаємо, У Калуші облаштують майданчики для вигулу собак

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!