Калуський донор Іван Шийко здав кров у 125-ий раз

  • У Калуші народний депутат України Едуард Прощук, заступник голови облдержадміністрації Євгеній Фербей та голова Калуської райдержадміністрації Жанна Табанець вручили Іванові Шийку державну нагороду «Заслужений донор України».

    27 червня, з нагоди Дня Конституції України Президент України Володимир Зеленський відзначив мешканця Калуша, Івана Шийка цією вагомою відзнакою за багаторічне донорство. 60-річний Іван Миколайович кров здає 40 років. Вперше здав кров в армії – у 20-річному віці. У 1990 році отримав звання «Почесний донор України».

    До речі, кров здає і його дружина, яка є також Почесним донором. Кров здають і діти Івана Миколайовича. Нещодавно Іван Шийко здав кров 125-ий раз.

    В Україні нараховується понад 100 тисяч осіб, що отримали звання «Почесний донор України» і лише понад 60 мають почесне звання «Заслужений донор України». Це люди, які безоплатно здали кров або її компоненти в кiлькостi 100 i більше разових максимально допустимих доз. Одному із донорів присвоєно високе звання «Герой України».

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!