Калуський суд оштрафував жінку, собака якої загриз сусідського півня

 • 26 листопада Калуський міськрайонний суд виніс постанову про притягнення мешканку Калуського району до адміністративної відповідальності за те, що її собака загриз півня сусідки.

  Згідно з матеріалами адміністративної справи, жінка порушила правила вигулювання собак, що спричинило матеріальні збитки.

  У судовому засіданні жінка вину не визнала та пояснила, що в той день складала дрова на подвір’ї, почула шум, крик сусідки, але не відразу відреагувала, так як сусідка часто вчиняє сварки та кричить. Через якийсь час дізналась, що собака загриз півня сусідки. Вважає, що це вина сусідки, яка випускає курей зі свого подвір’я. Кури ходять повсюду, зокрема й по її подвір’ї.

  Свідок по справі розповіла, що їхній собака дійсно загриз півня, але це відбулося на нейтральній території.

  Дослідивши матеріали справи, суддя встановила, що в діях особи міститься склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 154 КУпАП.

 • Таким чином, жінку визнали винуватою та притягнули до адміністративної відповідальності і призначили стягнення у виді штрафу в розмірі 51 грн. без конфіскації тварини – адже вилучення собаки у господаря не відповідає суспільній значимості цього порушення.

  Читайте також: Прикарпатські рятувальники витягли з колодязя собаку

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!